Vaser Liposuction Nedir Fiyatları Yapan Doktorlar

vaser liposuction

Vaser Liposuction ile ilgili yeni bilgi sahibi oldum buradan siz de bilgi edinebilirsiniz.

Ne işe yarar nasıl yapılır yapan doktorlar gibi araştırmalarım sonrasında ulaştığım bu makale de öğrendim ki bunca yıl boşauğraşmışım her pazartesi diyete girip salı yeme içmeye devam edip kendimi yıpratmışım spor salonuna 1 yıllık üyelik yaptırıp 2.500 TL sokağa atıp toplam da 20 kere gitmişim ve o koca göbeği yıllarca boşa taşımışım.

Vaser Liposuction ile standart liposuction gibi sarkma büzülme kırışıklık gibi durumlar da olmuyor ve bir kaç hafta da sizi görenler hasssssss… diye başlayan cümleler kuruyorlar siz de bu konuyu bir araştırın derim 🙂

Kim istemez ki yıllardır gülle taşır gibi o göbeği taşımak ögg yaniiii yok ya olacak gibi değil sanırım ben de yaptırıcam dedim ve yaptırdım da 🙂

Sonuç mu mükemmel sizlerle kendi fotoğraf ve videolarımı paylaştığım bloğumu yakında paylaşacağım ama önce siz bu makaleyi bir inceleyin detaylara bakın araştırın fayda görüp göremeyeceğinize inanın gerçekten isteyin ve kararınızı verin ve o kocaman göbekten kurtulun.

Araştırmaya devam ettiğimde yurt dışında vücut geliştirmecilerin de kullandığını fark ettim. Adamlar daha net bir kas yapısına sahip olabilmek için vaser operasyonunu geçiriyorlar ve kasları çok daha net görünüyor böylece kendilerini çok daha az yıpratarak ( diyetlerle ) hedef görünümlerine hızlıca ulaşabiliyorlar. Bayanların popo kaldırmadan kol sıkılaştırmaya, gıdı sarkma tedavisinden karın düzleştirmelere kadar bir çok alanda bu operasyonu olduklarını fark ettim.

Aslına bakarsanız bu tüm dünya da oldukça kapsamlı şekilde uygulanan bir sistem çok yaygın bir çok ülke de özellikle tercih edilmesinin sebebi klasik liposuction yan etkilerinin görünmemesi.

Bu yan etkiler aşırı morluklar şişlikler sarkmalar vs. olarak sıralandırılabilinir.

Vaser Lipo da ise bu yan etkiler min. düzey de ve iyileşme hızı çok daha hızlı.

Araştırın derim bazı doktorlar bu konu da çok iyi zaten klasik liposuctiondan çok daha zor olan uygulamasından ötürü doktor tecrübesi oldukça önemli hasta açısından da avantajlı tek sıkıntı en iyi sistem olması ve uygulama zorluğu açısından diğer operasyonlardan pahalı olması.

Bir Cevap Yazın